0 (212) 582 59 99

Promosyon Çanta Kumaşları

Promosyon Çanta Kumaşları

Promosyon Çanta Kumaşları

Promosyon çanta kumaşları yapılacak olan çanta çeşitlerine ve kullanımına göre değişiklik göstermektedir. Genellikle imperteks malzemeden yapılan çantalar su geçirmez özelliği ile de beğeni görmektedir. Ama en önemli husus da promosyon çanta olarak yapılan bu çantaların üzerine baskı yapılacak olması kullanılan kumaşın mutlaka bu baskıya uygun olması gerekiyor. Çünkü adından da anlaşılacağı gibi reklam amaçlı yapılan promosyon çanta üzerine firmasının reklamı basılacak. Baskı kabul etmeyi kumaşlar kullanıldığı zaman hem bu çantalar baskıyı kabul etmez etse bile de üzerindeki reklam kısa zamanda silinir gider. İkinci bir husus ise promosyon çanta amacı dışında kullanıldığı zaman fazla uzun ömürlü olmayacak ve atılıp gidecektir.

Promosyon çanta kumaşları bu yüzden dikim öncesi çok önemlidir. Çanta kumaşları alınan reklam sonrası tedarik edilmeli, reklam gruplarına göre kumaş cinsi seçilmelidir. Burada en önemli görev çanta diken firmalara düşmektedir. Alınan sipariş öncesi karşı firma ile kullanılan malzemeler, çanta kumaşları, ebatlar ve ürünler hakkında bir anlaşma yapılmalıdır. Sonradan meydana gelecek bir aksaklık olmaması için çok titiz davranılması gerekmektedir. Promosyon çantaçı olarak biz her zaman müşterilerimizin önerilerini ve şikayetlerini dikkate alarak adım adım bu sektörün parlayan yıldızı olarak yolumuza devam ediyoruz.

Promosyon çanta bizim işimiz olması nedeniyle yıllardan beri bu sektörü iyisiyle kötüsüyle yaşayarak bir çok başarıya imza atmış bulunmaktayız. Yapılan bir çalışma öncesi her şeyin zemini hazırlanmalı. Daha sonra yapılan bir hesap başta hata yapmamıza sebep olabilir. Eğer işimizi güvenilir bir şekilde yaparsak promosyon çanta firmaları arasında büyük değer görüp hatırı sayılır çalışmalara imza atmış oluruz.

01 Mayıs 2021
861 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
× Whatsaap Sipariş Hattı