0 (212) 582 59 99

Promosyon Çanta Fiyatları

Promosyon Çanta Fiyatları

Promosyon Çanta Fiyatları

Promosyon çanta fiyatları hakkında bilmek istediklerinizi iyi biliyorum. Ancak çanta fiyatları konusunda çok gel-git li senaryolar ortalıkta dolaşmaktadırlar. Bazı çanta firmalarının fiyatlar konusunda bir çok firmalar la ayrı düştükleri konusunda söylentiler vardır. Bu tür söylentilere rağbet göstermeden birlikte karar alan promosyon çanta firmaları buna da bir çıkış yolu bulacaktır.

Promosyon çanta fiyatları genellikle İstanbul piyasasında belirlenir. Buradaki lider konumda olan firmalar belirli zaman aralıklarında toplantılar yaparak fiyatları belirlerler. Belirlenen bu fiyatları da bir ilanla duyurarak veya her firmaya fiyat listesi göndererek her firmanın anlaştığını gösterirler. Özellikle de promosyon konusunda her zaman çelişkili fiyat listeleri açıklanmakta ve çanta konusunda titizlikle durulmaktadır. İstanbul promosyon çanta imalatçıları her yıl bu konuda seminerler düzenlerler.

Aslında promosyon çanta firmaları olarak bu yıl düzenlenen fuarda çok sayıda katılım oldu. Bir çok firma kendini tanıtma fırsatı bularak piyasada olduklarını gösterdiler. Bu yılki fuarda promosyon çantacılar bir araya gelerek sektörün sorunları hakkında da istişarede bulundular.

Okyanus Çanta olarak bizde fuarda yerimizi aldık ve müşterilerimizi ağırlama fırsatı bulduk. Promosyon çanta fiyatları bir de kullanılan malzemelerin kalitelisi ve işçiliğinin az yada çok olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle gerçek deri ve benzeri ürünlerden yapılan çantaların fiyatlarında bez çantaların fiyatlarına göre çok değişiklik gösterdiği belirtilmemektedir.

16 Nisan 2021
863 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
× Whatsaap Sipariş Hattı