0 (212) 582 59 99

Promosyon Çanta Dikimi

Promosyon Çanta Dikimi

Promosyon Çanta Dikimi

Promosyon çanta genellikle büyük firmaların kendi reklamlarını yapmak ve geniş kitlelere ulaşmak için kullanmış oldukları reklam çalışmalarından biridir. Bu reklam yardımıyla firmanın tanınırlığı artmakta ve doğal olarak ta insanoğlun gaslinden bir yer edinmektedirler. İşte bu promosyon çanta, çantacılar tarafınca dikilerek teslim edilmektedir.

Promosyon çanta dikimi sanıldığı kadar kolay olana bir işlem değildir. Çanta dikimi zor bir o kadarda dikkat gerektirir. Çünkü kullanılan malzemeler tek malzeme olmayıp, hem dış yüzey hem de iç astarı ile beraber dikilmesi gerekiyor. Yeri geliyor bazı çantaların elle dikilmesi gerekiyor. Bu en zor olandır. Promosyon çanta firmaları teknoloji ürünü dikiş makinaları ile dikmektedirler. Okyanus Çanta olarak bizde teknolojiyi çok yakından takip etmekteyiz.

Kaliteli bir çanta dikişinin güzel oluşundan belli olur. Dikiş esnasında kullanılan iplik ve makinanın seri dikmesi çok önemlidir. Dikiş izleri bazı çantalarda belirli belirsiz oluyor. Bu maksimum rağbet gören dikiş sistemidir. Promosyon çanta dikimi kullanılan ipliğin sade olması ve dayanıklı olması ile daha da önem taşımaktadır. Böyle olunca kullanılan çantanın da ömrü artacaktır.

Çanta dikimi sıradan bir dikiş işlemi olmayıp, çantaların nakış nakış işlenmesi ve estetiğini hiç bir zaman bozmamak gerekir. Zor ama bir o kadar da zevkli olan çanta dikimi, çantaların ortaya çıkmasıyla daha da güzel bir durum alır.

İstanbul promosyon çanta firmaları arasında bu işi yapan pek az sayıda firma ön plana çıkmaktadır. Tabi buda müşterilerin dikkatinden kaçmamaktadır. Çanta imalatçıları zamana karşı yarışarak aldığı siparişleri zamanında yetiştirmek içi son hız çalışmak durumunda kalıyorlar. Çanta terzileri zor yetişen bir meslek gruplarından oluyor. Zamanla bu insanların bulunması kolay olmuyor. İstanbul’da promosyon çanta diken en iyi şirket olarak bu bayrak yarışında ön sırada olmak bize gurur veriyor.

13 Nisan 2021
681 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
× Whatsaap Sipariş Hattı